Pa sem ga končno uspela si ogledati.
Nekaj utrinkov.
December 10, 2013
October 7, 2013
Kriva jelka
Zadnje čase mi paše sprehod do krive jelke. Prijetna pot skozi gozd.
Tokrat sem s seboj vzela našo mati in na "počivališču" sva si privoščili Pingota :)
Goba je bila že tam in ni najina. Očitno jo je nekdo "pozabil".
Vpisali sva se v knjigo in odšli nazaj. Na poti nazaj sva srečali rdečo mušnico.
In dve srni, ki sta se pasli.
Kostanja in jurčka pa ne pokažem :)
Tokrat sem s seboj vzela našo mati in na "počivališču" sva si privoščili Pingota :)
Goba je bila že tam in ni najina. Očitno jo je nekdo "pozabil".
Vpisali sva se v knjigo in odšli nazaj. Na poti nazaj sva srečali rdečo mušnico.
In dve srni, ki sta se pasli.
Kostanja in jurčka pa ne pokažem :)
September 9, 2013
July 1, 2013
Komna
Ta vikend je bila na vrsti Komna in koča pod Bogatinom, ki je le 10min hoje od koče na Komni.
Pa še moja opremljena roka.
Pot se začne s srpetinami (48).
Pa še malo okolice po poti in na vrhu. Bohinjsko jezero po koncu srpetin, koča na Komni od daleč, koča pod Bogatinom, koča na Komni iz druge strani, Bohinjsko jezero iz Komne.Pa še moja opremljena roka.
June 24, 2013
Uskovnica
Sonček in sprehod do Uskovnice.
Za nagrado ponovno kislo mleko.
Na poti nazaj pa sem nabrala še malo materine dušice za čaj.
Za nagrado ponovno kislo mleko.
Na poti nazaj pa sem nabrala še malo materine dušice za čaj.
June 16, 2013
Planina Korošica
Vsako leto. Na začetku.
Pa še od bližje, kako ženejo kravice na planino.
Svoj kamenček sem pristavila.
Še zadnjih 5min hoje.
Kislo mleko in mini muffin bombice.
Pa še pogled na Zelenico.
June 10, 2013
Stari Ljubelj
Že en lep čas je naokoli. Za vikend sem se sprehodila na stari Ljubelj.
Na poti lep razgled na okolico.
Na poti lep razgled na okolico.
Pot do planine Korošica.
Malo so se začeli nabirati oblaki.
Na vrhu koča z odličnim čajem (no pa ene borovničke)
Na enem kupu pa še malo snega.
April 27, 2013
Malo morja in Manchestra
V torek smo z vlakom odšli na morje - do Blackpoola. Bilo je luštno samo veter pa je pihal :)
V sredo pa smo malo po Manchestru se sprehodili.
Subscribe to:
Posts (Atom)